fbpx
lokpoint
Logowanie

E-Toll

Prowadzenie firmy transportowej wiąże się z potrzebą ciągłego upewniania się, czy wszystkie pojazdy są sprawne oraz kontrolowania sytuacji na drodze, które mogą wiązać się z opóźnieniami w dostawach. Właściciel pamiętać musi również o takich czynnościach jak przeglądy techniczne każdego pojazdu, płatności za przejazdy autostradami, a także cykliczne raporty dotyczące rozliczeń i ważnej dokumentacji. W tym artykule przybliżymy Ci, czym jest system SMF (System Monitorowania Flot), jak ułatwi Twoją pracę oraz dlaczego warto się na niego zdecydować.

Czym jest System SMF?

Wiedząc, jak wymagające i czasochłonne jest prowadzenie działalności zajmującej się transportem, firma Omtech wprowadziła na rynek System SMF, który automatyzuje i ułatwia prowadzenie Twojego przedsiębiorstwa. SMF oferuje takie funkcjonalności jak monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym, kontrolowanie ich obecnego statusu oraz historię tras.

Co więcej, System SMF dba o Twój portfel, sprawdzając, czy Twoi pracownicy jeżdżą ekonomicznie, nie przekraczają prędkości, a także, czy pojazdy nie tracą więcej paliwa, niż powinny w stosunku do tego, co widnieje na fakturach. Dodatkowo SMF pozwoli Ci na oszczędność czasu w związku z możliwością pobrania informacji z tachografu pojazdu z dowolnego miejsca oraz przypomnieniach o zbliżających się terminach przeglądów technicznych i składek.

Dlaczego warto zdecydować się na System SMF?

Często zdarza się nam zapomnieć o różnych sprawach. Czasami jest to spowodowane brakiem czasu, emocjami lub po prostu coś wypadnie nam z głowy. Zapisywanie wszystkiego na kartkach lub komputerze niestety nie pomoże - nie zawsze będziemy mieć do nich dostęp, mogą się uszkodzić lub zalać albo po prostu zgubić. Wielofunkcyjność i utrzymywanie ważnych informacji w porządku i jednym miejscu (lub aplikacji) jest najlepszym wyborem, na jaki możemy się zdecydować.

System SMF oferuje właśnie to - kontrolę każdego aspektu prowadzenia działalności niezależnie od tego, czy przebywasz obecnie w domu, biurze albo jesteś na wyjeździe służbowym i pod ręką masz tylko telefon. Co więcej, dzięki możliwości historii przejazdów, alertom zdarzeń takich jak włączenie i wyłączenie silnika oraz kartom paliwowym jesteś w stanie zatroszczyć się o swój portfel i upewnić się, czy Twoi pracownicy zachowują się uczciwie.

e-Toll w SMFie - jak to działa?

Nieraz przejeżdżając przez płatne odcinki autostrad, zdarza nam się zapomnieć o uiszczeniu opłaty, bądź jesteśmy w takim pośpiechu, że nawet nie zauważamy, że jedziemy odcinkiem, za który trzeba zapłacić. Dzięki Systemowi SMF możesz zapomnieć o problemach związanych z systemem e-Toll. Dzięki możliwości sprawdzenia historii trasy pojazdów jesteś w stanie w każdym momencie upewnić się, że wszelkie opłaty zostały uiszczone i nie pojawią się żadne nieprzewidziane mandaty.

Oprócz kontrolowania historii tras pojazdów możesz również skorzystać z systemu powiadomień, przypominających o zakupie biletu na płatny odcinek autostrady. Zależnie od preferencji, przypomnienie zostanie wysłane mailowo, SMSem lub za sprawą powiadomienia push. Dzięki połączeniu obu wspomnianych rozwiązań będziesz mieć pewność, że wszelkie płatności zostały uiszczone.

SMF to kompaktowy, nowoczesny i intuicyjny system monitorowania pojazdów i kierowców, pracujących w Twojej firmie. Pomoże on nie tylko kontrolować wydatki, dzięki monitorowaniu ekonomicznej jazdy i zużycia paliwa, ale także pozwoli na skuteczne generowanie raportów oraz podgląd danych pojazdu, niezależnie od tego, gdzie pojazd się obecnie znajduje. Sprawdź nas lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 864 68 54 bądź mailowo i dołącz do szerokiego grona naszych klientów już dzisiaj!

Zacznij teraz

Napisz do nas bezpośrednio na kontakt@omtech.pl lub zadzwoń 514 900 578
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania oraz pokażemy Ci pełną wersję aplikacji.

 

Jeżeli jednak nie masz obecnie ochoty na rozmowę, to użyj formularza poniżej abyśmy mogli wysłać Ci dostęp do darmowej wersji demonstracyjnej.

www.smfonline.pl